0850 259 40 24 WhatsApp
Hakkımızda | Gezinet

Gezinet, 2023 yılında İstanbul'da kurulan bir turizm ve seyahat acentesidir. Eski ancak her zaman güncel ve profesyonel, bilgili, alanında uzman kadrosu ve yenilikçi yüzüyle tekrar müşterilerimize hizmet vermek için açıldı.

Şirketimiz, Türkiye'nin her yerindeki otel ve ilgili kurum, kuruluşlarla iş birliği yaparak, siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve uygun fiyatlı tatil fırsatlarını sunmaktadır.
 

Sunduğumuz hizmetler arasında:
 

Otel Rezervasyonları

Kültür Turları

Yurt Dışı Turları

Kişiye Özel Seyahat Planları
 

Gezinet olarak, müşterilerimizin tatillerini planlamasını kolaylaştırmak ve onlara unutulmaz bir deneyim yaşatmak için çalışıyoruz.
 

Misyonumuz:

Müşterilerimizin tatillerini planlamasını kolaylaştırmak ve onlara unutulmaz bir deneyim yaşatmak.


Vizyonumuz:

Türkiye'nin önde gelen turizm acentesi ve mutlu müşterilerle geniş ailemizi olduğumuz yerden daha ileri taşımak. Müşterilerimizin sorunlarını dinlemek onları benimsemek.


Değerlerimiz:

Müşteri memnuniyet odaklı

Yenilikçi

Takım çalışması

Sürekli gelişen


Gezinet, bu değerleri doğrultusunda, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını azimle sürdürmektedir.Genel Olarak;

Otel Rezervasyonları: Gezinet, Türkiye'nin her yerindeki otellerle iş birliği yapmaktadır. Müşterilerimiz, Gezinet'in web sitesi  üzerinden, istedikleri otelde, istedikleri tarihlerde ve istedikleri fiyatlarda rezervasyon yapabilmektedir.


Yurtiçi ve Yurtdışı Turları: Türkiye ve dünyanın her yerindeki tur operatörleriyle iş birliği yapmaktadır. Müşterilerimiz, Gezinet'in web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden, istedikleri turu, istedikleri tarihlerde ve istedikleri fiyatlarda satın alabilirler.


Kişiye özel seyahat planları: Gezinet, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre kişiye özel seyahat planları hazırlamaktadır. Müşterilerimiz, Gezinet'in uzman danışmanlarından yardım alarak, hayallerindeki tatili gerçekleştirebilirler.Sonuç olarak;

Gezinet, müşterilerine en iyi tatil deneyimini sunmak için çalışan, deneyimli ve güvenilir bir TURSAB üye turizm ve seyahat acentesidir.

Saygı ve sevgilerimizle…